Twoja podróż do Cloud lub Data Center

Firma Atlassian ogłosiła ogromne zmiany w swoim modelu licencjonowania, z największym wpływem na licencje serwerowe dla Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo i pozostałych aplikacji. Jakie masz możliwości? Jaka opcja będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy? Pozwól nam być Twoim przewodnikiem.

Journey to Cloud or Data Center Hosting in the Atlassian Environment

Licencja Jira Server jest wycofywana

Firma Atlassian ogłosiła, że od 2 lutego 2021 r. nie będzie sprzedawać nowych licencji serwerowych. Powodem jest duży nacisk na hosting w chmurze, otwierający wiele nowych możliwości w zakresie innowacji i elastyczności. Jednak dla większości użytkowników serwera oznacza to również udzielenie odpowiedzi na kilka trudnych pytań.

Czy powinniśmy wybrać hosting w chmurze i pozostawić wszystkie nasze dane w rękach Atlassian? Czy Data Center jest realnym modelem dla naszej firmy? Co powinniśmy wybrać pod kątem kosztów? Jakie aplikacje i funkcje będą towarzyszyć nam na nowym hostingu?

Nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, dlatego zespół Almarise zrobi wszystko, co możliwe, aby przeprowadzić Cię przez tę transformację i zapewnić jak najlepsze efekty dla Twojej organizacji.

Measure SLAs

Migracja do hostingu Cloud

Rozważasz przejście na chmurę? To doskonały wybór dla zespołów rozproszonych bez zestawu bardzo wyspecjalizowanych aplikacji. Jira i Confluence Cloud to nowsze interfejsy, zaawansowane wbudowane funkcje i łatwa konfiguracja.

To powiedziawszy, rozumiemy, dlaczego pozostawienie danych w rękach innej firmy może być problematyczne dla niektórych z naszych użytkowników. Ponadto nadal istnieje wiele aplikacji niedostępnych dla hostingów w chmurze. Z tego powodu najlepiej przyjrzeć się bliżej specyficznym potrzebom Twojej firmy i na podstawie tych informacji podjąć najlepszą decyzję.

Pomogliśmy już organizacjom w migracji do Jira Cloud i z przyjemnością pomożemy również Twojej organizacji.

Korzyści z hostingu Cloud

Szybkie wdrożenie

Atlassian Cloud umożliwia szybkie, wydajne i bezproblemowe wdrażanie rozwiązań Jira i Confluence.

Uproszczona obsługa

Praca z Atlassian Cloud jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna niż wersje on-premise.

Idealna dla biznesu

Chmura to doskonały wybór zarówno dla technicznych, jak i nietechnicznych użytkowników biznesowych.

Migracja do hostingu Data Center

Chmura nie spełnia Twoich oczekiwań? Rozumiemy to. Wciąż jest wiele firm, które potrzebują hostingu lokalnego i nie chcą rezygnować z najbardziej zaawansowanych aplikacji Jira, które zostały już stworzone. Atlassian Data Center pozostaje świetną opcją dla takich przedsiębiorstw, ze swoją niesamowitą elastycznością i odpornością.

Dzięki możliwości dodania większej liczby węzłów do klastra, Data Center oferuje zwiększoną niezawodność i stabilność na dużą skalę, z łatwością przewyższając hostingi serwerów i chmury.

Atlassian Trainings Offered by Almarise

Korzyści z hostingu Data Center

Skalowalność i stabilność

Organizacje na dużą skalę mogą pracować na hostingu Data Center bez przerw i obniżonej wydajności.

Bogate portfolio aplikacji

Szeroki wybór aplikacji Data Center pozwala nawet najbardziej wymagającemu zespołowi odpowiednio dostosować swoje narzędzia.

Czempion bezpieczeństwa danych

Host lokalny pozostaje najlepszą opcją dla organizacji z rygorystycznymi regułami zgodności i bezpieczeństwa danych.

Skontaktuj się z Nami

Zaufali nam już